Umów wizytę

Zabiegi laserowe dla mężczyzn

13/01/2023 | Nasze usługi

Zabiegi laserowe polegają na wykorzystaniu energii światła o ściśle ustalonej długości fali. Energia lasera jest skupiana na odpowiedniej głębokości skóry, aby skorygować negatywne zmiany, nie uszkadzając przy tym pozostałych, zdrowych tkanek.

Ludzka skóra, tak jak pozostałe tkanki, z biegiem czasu się zmienia. Najczęściej są to procesy naturalne, ale na porządku dziennym zachodzą również inne przekształcenia, np. mechaniczne, czy urazowe. Typowe dla skóry przypadłości, takie jak trądzik, rozstępy, przebarwienia, czy zmarszczki, dotykają każdego z nas. Jednak można temu zaradzić. Zabiegi laserowe są bardzo skuteczną metodą na wszelkie zmiany, a do tego są bezinwazyjne, bezpieczne dla zdrowia i nie powodują uszkodzeń sąsiednich komórek skóry.

Zabiegi laserowe można stosować w każdym wieku i o każdej porze roku, choć zaleca się je wykonywać jesienią i zimą z racji niskiego narażenia skóry na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Niewątpliwą zaletą tych zabiegów jest również szeroki zakres fal, który pozwala na dużą dowolność zastosowania do poszczególnych zmian skórnych.

Leave a comment