Umów wizytę

Mikropigmentacja w Marina MedEstetic

Mikropigmentacja skóry głowy to rozwiązanie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Panie często mają problem wypadania włosów. Zabieg jest mało inwazyjny, a jego efekty długotrwałe. Za pomocą cieniutkiej igły wprowadzamy pod skórę barwnik. Rysujemy małe punkciki, które mają imitować naturalne mieszki włosowe. Zabieg jest w pełni bezpieczny, a efekt kontrolowany. Procedurę wykonujemy za pomocą bezpiecznych, przebadanych barwników roślinnych – które nie uczulają i nie powodują podrażnień. Efekt widoczny jest praktycznie od razu po zabiegu. Zabieg wykonujemy u Pań, które mają na skórze głowy widoczne prześwity – pigmentem „wypełniamy” jedynie miejsca przerzedzone. Przed zabiegiem nie ma konieczności golenia włosów. Mikropigmentacja głowy doskonale kamufluje ubytki, sprawiając, że nasze włosy wyglądają na gęstsze – nawet w tych miejscach, gdzie – z różnych powodów – ich nie ma. Natomiast mikropigmentacja medyczna to technika polegająca na aplikacji dopasowanego barwnika w skórę, co umożliwia maskowanie blizn. Mikropigmentacja blizn jest pomocna dla kobiet np. po rekonstrukcjach piersi.

Mikropigmentacja skóry głowy – dlaczego warto?

Dzięki nowoczesnym metodom, mikropigmentacja jest również rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy borykają się z problemem łysienia. Technika ta, stanowiąca połączenie tatuażu i makijażu permanentnego, jest szczególnie polecana osobom, które z różnych powodów nie kwalifikują się do przeszczepu włosów. Mikropigmentacja może zwiększyć gęstość optyczną włosów, co jest kluczowe dla osób cierpiących na przerzedzenia czy łysienie plackowate. Dzięki mikropigmentacji można uzyskać bardzo naturalne efekty, które są trudne do odróżnienia od naturalnego wyglądu włosów. Takie efekty daje również mikropigmentacja brody. Zabieg jest zalecany szczególnie po utracie włosów w wyniku chorób czy leczenia.

To niechirurgiczne rozwiązanie pozwala na osiągnięcie efektu krótko strzyżonych włosów lub naturalnie zagęszczonych włosów bez długotrwałej rekonwalescencji. Wszystko za sprawą mikropigmentacji. Czy warto? Staje się to retorycznym pytaniem dla osób, które pragną poprawić estetykę swojego wyglądu i mają z powodu wypadania włosów – niezależnie od miejsca – kompleks.

Mikropigmentacja skóry głowy – cena

Cena mikropigmentacji skóry głowy różni się w zależności od obszaru, który ma być poddany zabiegowi. Standardowe stawki u nas to:

§  Mikropigmentacja głowy: 7500 zł

§  Mikropigmentacja zakoli: 2500 zł

§  Szczyt głowy: 2500 zł

§  Zakola + Szczyt głowy: 5000 zł

Dodatkowo konsultacja przed zabiegiem kosztuje 250 zł. Zagęszczanie włosów wymaga indywidualnej wyceny w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Korekta, która jest przeprowadzana miesiąc po zabiegu, jest nieodpłatna, a kolejne korekty są wyceniane indywidualnie.

Efekty mikropigmentacji skóry głowy są długotrwałe, co przekłada się na bardzo wysokie zadowolenie klientów.

Mikropigmentacja – FAQ