Umów wizytę

Powiększanie piersi implantami

25/06/2024 |
Powiększanie piersi implantami to zabieg, który jest popularny wśród kobiet, które mają kompleksy dotyczące swojego biustu. Jest to forma chirurgii plastycznej, która nie tylko zwiększa rozmiar, ale także poprawia kształt piersi, dostosowując je do oczekiwań pacjentki i jej indywidualnych cech anatomicznych. Często wykorzystywane w tym celu silikonowe implanty piersiowe są bezpieczne i trwałe, co przekłada się na satysfakcję pacjentek. Zadowolenie pacjentek to największe uznanie dla nas. Zabieg wykonywany jest pod znieczuleniem ogólnym. Zwykle trwa od 60 do 120 minut, a jego wynik może znacząco wpłynąć na poprawę samooceny i jakości życia kobiet.

Powiększanie biustu implantami w Marina MedEstetic

Powiększanie biustu implantami w klinice Marina MedEstetic przeprowadzane jest z najwyższą dbałością o detale i bezpieczeństwo pacjentek. Specjaliści naszej placówki korzystają z najnowocześniejszych technik chirurgicznych i najlepszej jakości implantów, co gwarantuje doskonałe efekty estetyczne. Każda pacjentka otrzymuje indywidualnie dopasowany plan leczenia oraz kompleksowe wsparcie w okresie rekonwalescencji, które obejmuje oczywiście pomoc w zarządzaniu potencjalnym bólem oraz obrzękiem. Każda kobieta przechodzi ten okres inaczej, potrzebuje innego wsparcia, dlatego jesteśmy do dyspozycji i rozwiejemy wszelkie wątpliwości, które się pojawią w tym okresie. Kobiety zainteresowane operacją powiększania piersi, powinny pamiętać, że sam efekt nie jest tutaj najważniejszy. Trzeba myśleć również o własnym zdrowiu i zachowaniu bezpieczeństwa. Dlatego kluczowe jest wybranie takiej kliniki, która oferuje wysoki standard wykonania zabiegu oraz pełne wsparcie w okresie pooperacyjnym.

Ile kosztuje powiększanie piersi implantami w Warszawie w Marina MedEstetic?

Koszt powiększania piersi implantami w klinice Marina MedEstetic w Warszawie waha się w granicach 20400 – 22400 zł. Cena ta może różnić się w zależności od specyficznych wymagań oraz rodzaju użytych implantów. Powiększanie piersi – operacja – przynosi natychmiastowe zmiany w wyglądzie biustu, czyniąc go pełniejszym i bardziej wymodelowanym. Ostateczne efekty są zazwyczaj widoczne po 3-6 miesiącach, kiedy to tkanki w pełni się zregenerują i dopasują do nowego kształtu. Operacja powiększenia biustu jest szczególnie polecana kobietom, które cierpią na kompleksy związane z małym rozmiarem piersi lub ich asymetrią, jak również tym, które po ciążach, karmieniu piersią czy znacznej utracie wagi chcą przywrócić swoim piersiom dawny wygląd. Powiększenie piersi to inwestycja we własne samopoczucie. Pacjentki, decydując się na taki zabieg, wraz z efektami, otrzymują znaczący wzrost pewności siebie