Umów wizytę

Laser CO2

20/11/2022 | Nasze usługi

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 jest nowoczesnym rozwiązaniem w medycynie estetycznej, które oferuje zaawansowaną pielęgnację skóry, rewitalizację oraz precyzyjne leczenie różnych problemów dermatologicznych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, takich jak SmartPulse i SmartStack, laser CO2 Mona Lisa Touch pozwala na celowane i kontrolowane działanie, minimalizując ryzyko i skracając czas rekonwalescencji. Urządzenie to jest szczególnie cenione za swoją efektywność w usuwaniu zmian skórnych, poprawie tekstury skóry oraz stymulacji produkcji nowego kolagenu, co przekłada się na młodszy i zdrowszy wygląd skóry. Jeśli zastanawiasz się, czy laser frakcyjny jest dla Ciebie? Poznaj wskazania do zabiegu.

  • usuwanie zmian skórnych (włókniaki, brodawki, kłykciny)
  • drobne zabiegi chirurgiczne (plastyka powiek górnych, plastyka warg sromowych mniejszych)
  • blizny (np. korygowanie i mobilizacja blizn po nacięciu krocza czy cięciu cesarskim oraz blizn pourazowych)
  • nadmierna pigmentacja powierzchniowa (wybielanie skóry warg sromowych, krocza, odbytu)
  • problemy z suchością pochwy w okresie około- i pomenopauzalnym oraz podczas i po radioterapii
  • rehabilitacja kobiet po porodzie
  • wysiłkowe nietrzymanie moczu
  • rewitalizacja/odmładzanie pochwy

Laser CO2 Mona Lisa Touch w Marina MedEstetic – dlaczego warto?

Laser CO 2 SmartXide Mona Lisa Touch pozwala na skuteczne i efektywne dotarcie do wszystkich warstw skóry. Urządzenie wykorzystuje dwie innowacyjne technologie SmartPulse i SmartStack, gwarantujące niezawodność poprzez dokładną kontrolę głębokości parowania tkanek oraz nieablacyjne działanie termiczne na skórę. Technologia SmartPulse umożliwia wyzwolenie dużej ilości energii w krótkim czasie w celu doprowadzenia do szybkiej ablacji naskórka oraz pierwszych warstw skóry właściwej. Funkcja SmartStack kontroluje efekt cieplny na tkankach oraz zapewnia dokładną kontrolę parowania, co prowadzi do skrócenia czasu pozabiegowej rekonwalescencji. Dzięki tym zaawansowanych technologiom, za pomocą lasera CO 2 można wykonywać drobne zabiegi chirurgiczne, usuwać zmiany skórne, a zastosowanie specjalnych głowic zabiegowych pozwala usuwać przebarwienia skóry, blizny, jak również stymulować procesy naprawcze i regeneracyjne w błonach śluzowych np. pochwy. Dzięki ściśle określonej emisji impulsu lasera CO2 dochodzi do termicznej stymulacji tkanek, co z kolei pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenu, elastyny oraz glikozaminoglikanów. To bezpośrednio wpływa na stan napięcia tkanek, poprawę stopnia ich nawodnienia i elastyczności. Zabiegi z użyciem lasera CO2 są małoinwazyjne, bezpieczne i nie wymagają hospitalizacji.

Ile kosztuje laser CO2?

Koszt zabiegów laserem CO2 jest zróżnicowany i zależy od liczby zmian skórnych, które są poddawane leczeniu w trakcie jednej sesji. Ceny rozpoczynają się od 400 zł za usunięcie jednej zmiany. Ile kosztuje laser CO2 dla większej liczby zmian? Jest to 600 zł za leczenie od 2 do 4 zmian, 800 zł za leczenie od 5 do 7 zmian, a usunięcie od 8 do 10 zmian kosztuje 1000 zł. Dzięki precyzyjnej kontroli i efektywności lasera CO2, te ceny oferują wartość proporcjonalną do jakości i trwałości efektów zabiegu.

Efekty po zabiegu laserem CO2

Zabiegi z użyciem lasera CO2 pozwalają na szybką ablację naskórka oraz pierwszych warstw skóry właściwej. Funkcja SmartStack kontroluje efekt cieplny na tkankach i zapewnia dokładną kontrolę parowania, co prowadzi do skrócenia czasu pozabiegowej rekonwalescencji. Zastosowanie specjalnych głowic zabiegowych pozwala usuwać przebarwienia skóry, blizny oraz stymulować procesy naprawcze i regeneracyjne w błonach śluzowych. Laser CO2 daje niesamowite efekty – przekonaj się sam.

Laser frakcyjny CO2 – FAQ

Leave a comment