Fotoodmładzanie - Marina MedEstetic

Fotoodmładzanie


Nasze usługi

Fotoodmładzanie jest to nowoczesna metoda przeciwdziałania procesom starzenia się skóry. Dzięki temu zabiegowi można pozbyć się m.in. przebarwień, trądziku różowatego, piegów czy zmarszczek. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu w postaci wygładzenia i spłycenia zmarszczek. Pełny efekt terapeutyczny jest widoczny po sesji składającej się z kilku zabiegów wykonywanych co 3-4 tyg. Dzięki temu zabiegowi skóra zyskuje na jędrności i elastyczności, poprawia się jej nawilżenie dzięki regeneracji i odbudowie kolagenu, zmarszczki ulegają spłyceniu, przebarwienia zostają rozjaśnione. Fotoodmładzanie polega na rozgrzewaniu skóry światłem lasera, które następnie wnika w głąb skóry powodując jej nadbudowę oraz pobudza do regeneracji.

Dla kogo zabieg fotoodmładzania? Wskazania

Zabiegi fotoodmładzania laserowego przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jeżeli zauważyłeś u siebie któreś z poniższych objawów, możesz zastanowić się nad zabiegiem fotoodmładzania DYE-VL:

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu fotoodmładzania?

Niestety nie każdy może poddać się zabiegom fotoodmładzania laserowego. Niektóre schorzenia lub przypadłości skórne wykluczają wykonanie tego zabiegu. Należą do nich między innymi: