Book

Clear Lift – ALMA Harmony – nieablacyjny lifting

05/01/2023 | Nasze usługi

Lifting nieablacyjny jest zabiegiem polegającym na generowaniu wiązki laserowej bezpośrednio oddziaływującej na głębokie warstwy skóry, nie uszkadzając przy tym wierzchnich struktur. Powoduje to rozgrzanie tych warstw, a co za tym idzie, wzmaga produkcję kolagenu.

Czym jest zabieg ClearLift?

Zabiegi ClearLift są sposobem na poprawę kondycji skóry – jej odmłodzenie, redukcję zmarszczek, czy pozbawienia przebarwień posłonecznych. Ich przebieg jest bezbolesny i nieinwazyjny.

Czym jest ALMA Harmony?

ALMA Harmony to nowoczesna platforma z systemem laserowym, dedykowana zabiegom stosowanym na skórę. Podczas tych zabiegów wykorzystywana jest technika frakcyjna. Polega ona na stosowaniu krótkich impulsów, ale za to o wysokim wskaźniku energii, które docierają do głębszych warstw skóry i stymulują komórki mechaniczne, ale nie naruszają ciągłości tkanki zewnętrznej. Oznacza to, że zabiegi są bezbolesne, można wykonywać je bez znieczulenia, a po ich ukończeniu nie jest wymagana żadna rekonwalescencja.

Dla kogo nieablacyjny lifting?

Nieablacyjny lifting jest dedykowany dla osób, które pragną poprawić stan swojej skóry, odmłodzić jej wygląd, pozbawić przebarwień, czy zmarszczek. Jest to już znana i powszechnie stosowana technologia odmładzania skóry i posiada ona wiele zalet. Do największych z nich niewątpliwie należą bezpieczeństwo, komfort i czas przebiegu. Zabiegi są idealne dla osób wrażliwych, z niskim progiem bólu, gdyż ich przebieg jest zupełnie bezbolesny. Bezpieczeństwo zabiegów polega także na ich nieinwazyjności oraz braku uszkadzania pozostałych warstw skóry. Dodatkową zaletą zdecydowanie będzie też czas przebiegu. Jeden zabieg może być przeprowadzony już od 45 minut. Zalecana liczba zabiegów to 3 lub 4 z 2-3 tygodniowymi odstępami. A po całym cyklu nie trzeba poświęcać czasu na rekonwalescencję.

Zalecenia do wykonania liftingu nieablacyjnego

Zabiegi ClearLift zaleca się osobom, które zauważyły niekorzystne zmiany na swojej skórze. Dotyczy to zmian naturalnych, ale też mechanicznych. Na lifting skóry decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnych przedziałach wiekowych. Do najczęstszych objawów, przy których zaleca się lifting ClearLift zaliczają się:

Jakie są przeciwwskazania do wykonania liftingu ClearLift?

Niestety nie każdy może skorzystać z liftingu nieablacyjnego. Wiele zależy od stanu zdrowia, do najczęstszych przeszkód na drodze do laserowego odmładzania skóry należą:

Leave a comment